Programm

Varu veidi veel kannatust!
Siit leiad peagi Tartu haridusfestivali 2023. aasta programmi. Kolmel päeval on kavas mitmesugused õpitoad ja muud üritused, kuhu ootame sind registreeruma.

Iga ürituse juures on täpsustav info sisu ja läbiviijate kohta ning registreerimise link. Pärast registreerimist saad kinnituse oma e-posti aadressile. See aitab meeles pidada, kas ja millisele üritusele oled end juba kirja pannud. Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda õpitoas, kuhu olid end varasemalt registreerinud, siis palun tühista esimesel võimalusel oma registreerumine selleks ettenähtud lingil – nii vabastad koha mõne teise huvilise jaoks, kes just selles õpitoas tahab osaleda. Sel aastal on võimalus lisada end ka ootejärjekorda – nii saad kohe teavituse, kui Sinu jaoks on vabanenud koht soovitud töötoas.

Me kõik soovime, et ühised koosviibimised oleks turvalised. Seepärast palume tulla kohale tervena. Osad õpitoad kantakse üle ka veebis, nii et ka distantsilt jälgides on võimalik festivalist osa saada. Info veebis ülekandmise kohta lisatakse konkreetse õpitoa juurde iga festivalipäeva algul. Loomulikult võib ka õpitoa läbiviija haigestuda või ette tulla mõni muu ootamatu olukord. Seetõttu ava palun enne haridusfestivali üritusele minekut veel kord siinne programm ja kontrolli, kas kõik on endine. Muudatustest anname kiiresti teada just siin veebilehel.