Korraldajad

Tartu haridusfestivali korraldab Tartu Linnavalitsus.

Korraldaja
Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Riho Raave, tel 736 1440, riho.raave@raad.tartu.ee
Raekoja plats 12
51004 Tartu

Korraldustoimkond
Kairit Peekman, tel 525 0644, kairit.peekman@raad.tartu.ee
Karin Pihl, tel 736 1421, karin.pihl@raad.tartu.ee
Kaisa Keisk, tel 736 1428, kaisa.keisk@raad.tartu.ee
Kristi Aavakivi, tel 736 1423, kristi.aavakivi@raad.tartu.ee
Üritusi korraldavate koolide direktorid

Kommunikatsioon
Karl Vetemaa, tel 5880 4541, karl.vetemaa@gmail.com

Kujundus
Külli Kalmus, Calamus Disain OÜ, tel 534 894 05, kylli.kalmus@gmail.com

Veebilahendus
Piksel OÜ

 
Programm Sarjad Asukohad Korraldajad
TAGASISIDE