Kõneravi.ee keskkonna kasutamine laste keeleoskuse ja kõne arendamiseks

Kõneravi.ee keskkond sisaldab interaktiivseid logopeedilisi harjutusi, mis on loodud laste kõne ja keeleoskuse arendamiseks. Koolitusel tutvustame harjutusi ja anname ülevaate sellest, milliseid lisavõimalusi oleme keskkonda loonud.

Osalema on oodatud logopeedid, eripedagoogid, õpetajad ja teised, kes on huvitatud sellest, kuidas kasutada kõneravi.ee keskkonda ning selles leiduvaid harjutusi.

Digitaalsed harjutused võimaldavad märkimisväärselt säästa logopeedi ja õpetaja tööaega. Keskkond on laste jaoks motiveeriv ja kaasahaarav ning kodusest harjutamisest saab lõbus ajaviide! 

Õpituba toimub veebis aadressil https://us06web.zoom.us/j/83737796978?pwd=bfJq4T9XTESUwj3yqeKya3fyh6HsO6.1 (palume registreeruda!)

Jürgen Järvik juhib kõneravi.ee keskkonna arendusprotsessi ning juhendab ja toetab spetsialiste harjutuste loomisel. Tal on üle 10 aasta kogemust e-õppe lahenduste ja metoodikate väljatöötamisel. Salome Virkus on kõneravi.ee äriarendusjuht. Tal on pikk kogemus nii hariduse kui ka innovatsiooni valdkonnas.