Koolijuhtidele! Coachiv juhtimine. Kuidas valmistada ette coachivat vestlust ja see tulemuslikult ellu viia?

Töötoas on 12 kohta.

Osalejatena on eelistatud koolijuhid, kellel on suur vajadus jõuda udujutust edasi tegevuste  faasi.

Töötoas uuritakse, mis võiks olla organisatsioonis olemas, et areneks vabadusest ja vastutusest kantud töökultuur ning kuidas soodustada ühist õppimist. Kõige olulisemaks juhtimise tööriistaks peab koolitaja tõelist kohtumist oma inimestega. Kuidas seda kohtumist ette valmistada ja see tulemuslikult ellu viia? Kuidas pidada vestlus, mille tulemusena hakatakse tegevusi ellu viima ja otsuseid langetama?

Osalejad saavad kaasa näiteid ja kogemusi küsimustest, mis on andnud koolitajale kui coach’ivale juhile aastate jooksul tulemust. 

Koolitaja Jane Väli ütleb enda kohta järgmist: “Mind inspireerivad teadlikes muutustes ja arengusoovis organisatsioonid ning inimesed, kes neid muutusi ellu viivad. Olen olnud eri suuruses meeskondade eestvedamisega seotud üle 20 aasta. Minu eelis on praktilisus, sest nii coach’ing kui ka juhtimine on minu igapäevatöö. Olen Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu liige, 7. kvaliteeditaseme coach/superviisor ning European Mentoring and Coaching Councili liige. Annan loenguid Tartu Ülikoolis, juhin meeskonda avalik-õiguslikus sektoris ning coach’in ja superviseerin erapraksises. Matkan seljakotiga, purjetan, hoian meeles looduse tundmist ja tunnetust ning naudin kunsti ja kultuuri.