Korraldajad

Tartu haridusfestivali korraldab Tartu Linnavalitsus.

Korraldaja
Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Riho Raave, tel 736 1440, riho.raave@raad.tartu.ee
Raekoja plats 12
51004 Tartu

Korraldustoimkond
Kairit Peekman, tel 525 0644, kairit.peekman@raad.tartu.ee
Karin Pihl, tel 736 1421, karin.pihl@raad.tartu.ee
Kristi Aavakivi, tel 736 1423, kristi.aavakivi@raad.tartu.ee
Triin Lõbu, tel 736 1428, triin.lobu@raad.tartu.ee
Rein Olesk, tel 7361 424, rein.olesk@raad.tartu.ee
Üritusi korraldavate koolide direktorid

Kommunikatsioon
Kristel Ress, tel 566 638 76 , kristel.ress@paevakera.ee

Kujundus
Külli Kalmus, Calamus Disain OÜ, tel 534 894 05, kylli.kalmus@gmail.com

Veebilahendus
Piksel OÜ
PROGRAMM SARJAD ASUKOHAD KORRALDAJAD
TAGASISIDE