Korraldajad

Tartu haridusfestivali korraldavad koostöös Tartu Linnavalitsus, Tartu Ülikool ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Korraldaja
Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Riho Raave, tel 736 1440, riho.raave@raad.tartu.ee
Raekoja plats 12
51004 Tartu

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituut
Äli Leijen, tel 737 6441, ali.leijen@ut.ee
Salme 1a
50103 Tartu

Haridus- ja Teadusministeeriumi õpetajaosakond
Kristi Mikiver, tel 735 0280, kristi.mikiver@hm.ee
Munga 18
50088 Tartu

Korraldustoimkond
Kairit Peekman, tel 525 0644, kairit.peekman@raad.tartu.ee
Karin Pihl, tel 736 1421, karin.pihl@raad.tartu.ee
Eneken Juurmann, tel 735 4060, eneken.juurmann@hm.ee
Kristi Aavakivi, tel 736 1423, kristi.aavakivi@raad.tartu.ee
Triin Lõbu, tel 736 1428, triin.lobu@raad.tartu.ee
Rein Olesk, tel 7361 424, rein.olesk@raad.tartu.ee
Üritusi korraldavate koolide direktorid
PROGRAMM SARJAD ASUKOHAD KORRALDAJAD